Bank Spółdzielczy

Kredyty pomostowe

foto

Skorzystaj z pomocy Unii Europejskiej

Z chwilą przystąpienia do Unii Europejskiej Polska uzyskała prawo do korzystania z pomocy przeznaczonej dla krajów członkowskich. Dzięki temu polscy rolnicy i przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego.

Kredytem mogą zostać objęte przedsięwzięcia inwestycyjne w środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne. Kredyt stanowi uzupełnienie środków własnych inwestora.

Kredyt wraz ze środkami własnymi inwestora powinien zapewnić pełne sfinansowanie podejmowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego na etapie jego realizacji, do czasu otrzymania dotacji w formie refundacji części poniesionych kosztów kwalifikowanych inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.


Zamknij
 

Dlaczego warto?

Indywidualne ustalanie warunków kredytowych obejmujących: kwotę kredytu, uruchomienie, oprocentowanie, zabezpieczenie, okres kredytowania oraz okres karencji w spłacie kapitału.

Doradztwo w zakresie: regulacji programowych, analizy sytuacji finansowej inwestora, zakresu planowanego przedsięwzięcia oraz szczegółów dotyczących procedury ubiegania się dotację i kredy.

Szybka decyzja kredytowa i minimum formalności dokumentowanych dzięki możliwości badania zdolności kredytowej inwestora na podstawie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotację.

Indywidualna pomoc Doradcy.

Poznaj szczegóły oferty.

Zapoznaj się z dokumentami, które przybliżą Ci warunki i zasady działania naszych produktów bankowych.

Do pobrania:

Tabela oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych

Taryfa opłat i prowizji dla klientów instytucjonalnych

 

Jak otrzymać?

O kredyt może ubiegać się przedsiębiorca, rolnik oraz osoba fizyczna.

Sam sprawdź jakie to proste – przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Limanowej, złóż wniosek, podpisz umowę i korzystaj z przyznanych pieniędzy.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ