Bank Spółdzielczy

Pakiet Biznes Plus

foto

Stabilne rozwiązanie dla profesjonalistów.

To dobre rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które szybko i profesjonalnie chcą załatwić bieżące sprawy.
 • Ułatwia terminowe regulowanie płatności za pomocą zlecenia stałego lub polecenia zapłaty,
 • Umożliwia łatwy dostępu do bankowości elektronicznej eBankNet lub eCorpoNet,
 • Umożliwia szybki dostęp do środków na rachunku dzięki międzynarodowym kartom płatniczym VISA Business Debetowa i bezprowizyjnym wypłatom z bankomatów oznaczonych logiem Spółdzielczej Sieci Bankomatowej LISTA ,
 • Dostęp do informacji o stanie środków, wysokości odsetek i obrotach na rachunku poprzez telefoniczną informację na hasło,
 • Informacje o saldzie rachunku i/lub wolnych środkach w formie komunikatów SMS,
 • Możliwość lokowania nadwyżek finansowych na korzystnie oprocentowanych lokatach terminowych,
 • Gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń finansowych krajowych i zagranicznych związanych z prowadzoną działalnością,
 • Korzystanie z dodatkowych środków finansowych, takich jak np. kredyt obrotowy w rachunku.

 

PŁATNOŚCI MASOWE

Usługa Identyfikacji Przychodzących Płatności Masowych (zwana dalej „usługą IPPM”) umożliwia przetwarzanie dużych płatności przychodzących, w tym opłaty członków Wspólnot Mieszkaniowych/Spółdzielni Mieszkaniowych, opłaty czesnego, rachunki telefoniczne, składki ubezpieczeniowe, wystawianych przez klientów Banku ich dłużnikom.

Nabywcami tej usługi mogą być osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, w szczególności w branży energetycznej, gazowniczej, telekomunikacyjnej, mediów, telewizji kablowej, wydawnictw, uczelni oraz Wspólnoty Mieszkaniowe, które ze względu na specyfikę swojej działalności/oferty otrzymują dużą ilość płatności o regularnym charakterze. Produkt skierowany jest także do urzędów miast i gmin, szkół, firm ubezpieczeniowych i wszędzie tam, gdzie jest duża ilość płatności przychodzących.

Identyfikacja masowych płatności wykorzystuje tzw. rachunki wirtualne. Rachunki wirtualne są generowane do rachunku bankowego danej instytucji (firmy telekomunikacyjnej, hurtowni, wspólnoty mieszkaniowej itp.). Każdy kontrahent tej instytucji (czyli np. abonent sieci komórkowej, lokator) otrzymuje „własny” numer rachunku wirtualnego, na który ma wpłacać (abonament, czynsz).

Warunkiem korzystania przez Klienta z usługi IPPM jest podpisanie Umowy w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Limanowej prowadzącej rachunek rozliczeniowy.

 

A może chcesz skorzystać z dodatkowych usług, jakie oferuje nasz Bank, a które mogą ułatwić Ci zarządzanie finansami?

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług dodatkowych: http://www.bs.limanowa.pl/strona-glowna/firmy-i-instytucje/pozostale-uslugi.html

 

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.


Zamknij
 

Dlaczego warto?

 • nowoczesne i szybkie przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych,
 • terminowe regulowanie płatności za pomocą zlecenia stałego lub polecenia zapłaty,
 • obsługa transakcji w handlu zagranicznym - polecenie wypłaty ,
 • nieograniczony i bezpieczny dostęp do pieniędzy przez całą dobę,
 • możliwość dokonywania wpłat gotówkowych 24 godziny na dobę - wrzutnia nocna,
 • wpłaty i wypłaty gotówki w kasach Banku na każde żądanie,
 • wszystkie dokonane operacje są bezpłatnie potwierdzane w formie pisemnej,
 • bezpłatne dokonywanie przelewów wewnętrznych,
 • pomoc w zarządzaniu zgromadzonymi środkami ze strony pracowników Banku,
 • umożliwia łatwy dostęp do innych produktów:kredytu obrotowego w rachunku bieżącym, atrakcyjnych kredytów na działalność gospodarczą, korzystnych lokat terminowych.

W celu efektywnego zarządzania swoimi środkami na rachunku bieżącym proponujemy korzystanie z naszego doradztwa i usług dodatkowych takich jak: eCorponet - to dostęp do rachunku przez Internet w ramach bankowości elektronicznej, pozwala na wykonywanie operacji poprzez bezpośrednie łącza elektroniczne, międzynarodową kartę płatniczą: VISA Business Debetowa.

Jak założyć rachunek?

Wystarczy tylko złożyć wniosek o założenie rachunku podpisać umowę o jego prowadzenie oraz złożyć wzory podpisów osób uprawnionych do składania oświadczeń w zakresie praw i obowiązków majątkowych.

Sam sprawdź jakie to proste – przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Limanowej i spytaj!

Wymagane dokumenty:

 • dokumenty określające osobowość prawną podmiotu, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, koncesja,
 • zawiadomienie o nadaniu numeru statystycznego REGON oraz decyzja o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej NIP,
 • dokumenty stwierdzające, że podmiot został utworzony zgodnie z przepisami prawa - w przypadku nie prowadzących działalności gospodarczej organizacji społecznych, politycznych, zawodowych, funduszy celowych, fundacji, związków zawodowych,
 • inne dokumenty, jeżeli obowiązek ten wynika z odrębnych przepisów.

Zachęcamy do skorzystania z usług dodatkowych, które ułatwią Ci zarządzanie Firmą i zaoszczędzą Twój cenny czas:

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ