Bank Spółdzielczy

Visa Business Debetowa

foto

Karta Visa Business Debetowa

Karta VISA Business Debetowa z mikroprocesorem to międzynarodowa karta płatnicza przeznaczona dla Posiadaczy rachunku bieżącego. To nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy.

Karta VISA Business Debetowa jest międzynarodową kartą płatniczą umożliwiającą jej Użytkownikowi karty dokonywanie w kraju i za granicą transakcji:

 • płatności bezgotówkowych za towary i usługi w placówkach, oznaczonych emblematem VISA,
 • wypłaty gotówki w bankomatach oznaczonych emblematem VISA LISTA,
 • wypłaty gotówki w jednostkach banków członkowskich organizacji VISA, oznaczonych emblematem VISA LISTA,
 • na odległość bez jej fizycznego przedstawienia (uwarunkowane decyzją akceptanta).

Większe możliwości:

Autoryzacja transakcji odbywa się w trybie on-line, tzn. kwoty operacji wykonywanych przy użyciu karty są równocześnie blokowane na rachunku klienta.

Środki, które wpływają na rachunek klienta w tej samej chwili są do jego dyspozycji.

 • Okres użytkowania – 3 lata.
 • Maksymalne możliwe limity transakcji dokonywanych za pomocą karty -  do wysokości środków na rachunku Klienta, ale nie więcej niż:
 • limit gotówkowy - dla wypłat w bankomatach - 30 000 zł dziennie,
 • limit globalny - dla płatności gotówkowych i bezgotówkowych - 50 000 zł dziennie.
 • Karta VISA Business Debetowa umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji w formie zamówień internetowych.

 

 

Szanowni Państwo,
informujemy o nowej kampanii promocyjnej dla użytkowników kart Visa Business.

Od 1 grudnia br. obowiązywać będą następujące promocje:

 • HiShine (automaty pralnicze) - 15 zł zniżki na pranie za minimum 50 zł (oferta offline)
 • DPD (firma kurierska) – 5 pierwszych przesyłek za 1 zł przy zakupie abonamentu na usługi kurierskie (oferta online)
 • Akademia Bezpiecznej Jazdy (szkolenia kierowców) – 20% zniżki na kursy bezpiecznej jazdy (oferta offline)
 • Katalog Marzeń (nieszablonowe prezenty) – 20% zniżki na pakiety Księgi  Marzeń (oferta online)

Kampania trwa od 1 grudnia do 31 stycznia 2017 r.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.


Zamknij
 

Uniwersalność - karty płatnicze oferowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej są powszechnie akceptowane na całym świecie. Pozwalają na dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wygoda - karta zapewnia stały i szybki dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie, pozwala uniknąć ryzyka związanego z noszeniem przy sobie gotówki, a także pozwoli dokonać zapłaty za towary i usługi.

Bezpieczeństwo - korzystanie z karty jest bezpieczne, gdyż dostępu do konta za pomocą karty chroni kod PIN, który jest znany tylko użytkownikowi karty.

Funkcjonalność - przy pomocy karty można płacić za towary i usługi w kraju i na świecie, można wypłacać gotówkę w bankomatach.

Karta płatnicza jest prosta w użyciu - w celu dokonania płatności w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym wystarczy okazać kartę i zaakceptować transakcję, wprowadzić numer PIN. Dokonując wypłaty z bankomatu wystarczy postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie bankomatu.

24 godziny na dobę można pobrać gotówkę w bankomatach oznaczonych emblematem VISA do wysokości wolnych środków na rachunku, ale nie przekraczających przyznanych limitów dziennych, zgodnie ze złożonym wnioskiem. Informacje na temat możliwych maksymalnych dziennych limitów uzyskacie Państwo w naszym Banku.

Dodatkowe usługi - Posiadacz karty może skorzystać z usług doładowania telefonu komórkowego w sieci bankomatów BPS oraz innych banków świadczących te usługi.

Oszczędność - za zakup towarów i usług dokonywanych przy użyciu karty w kraju i za granicą oraz za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Spółdzielczego w Limanowej, bankomatów należących wszystkich innych banków spółdzielczych, nie jest pobierana żadna opłata.

Bezprowizyjne wypłaty z bankomatów oznaczonych logiem Spółdzielczej Sieci Bankomatowej (Zrzeszenia: Bank BPS S.A., SGB Bank S.A. oraz BGŻ S.A. i Planet cash4you na terenie całej Polski).

Przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Limanowej, złóż wniosek, podpisz umowę i korzystaj z dostępu do pieniędzy przez 24h.

Kiedy utracisz kartę - zgubisz ją lub karta zostanie skradziona - fakt ten należy niezwłocznie zgłosić w celu jej zastrzeżenia. Od tego momentu Bank ponosi odpowiedzialność finansową za transakcje dokonane przy jej użyciu z wyjątkiem transakcji dokonanych przez Posiadacza karty lub gdy doszło do nich z jego winy umyślnej.

W przypadku utraty karty (zgubienia lub kradzieży) należy niezwłocznie zgłosić ten fakt:

,

 • telefonicznie pod numerem telefonu b828 828 828/b lubnbsp;b86 215 50 50/b – czynne całą dobę
 • osobiście w dowolnej jednostce Banku Spółdzielczego w Limanowej lub innego zrzeszonego z Bankiem BPS,wydającej kartę VISA lub w innym banku uczestniczącym w systemie VISA.

Telefoniczne zgłoszenie utraty karty należy potwierdzić pisemnie w jednostce Banku, która wydała kartę, w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa i zniwelowania zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej i kart płatniczych, prosimy o zapoznanie się z broszurąlink www.knf.gov.pl/Images/Bezp_finansowe_tcm75-39005.pdf - external-link-new-window Opens external link in new window i„Bezpieczeństwo finansowe w bankowości elektronicznej – przestępstwa finansowe związane z bankowością elektroniczną”/i/link, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.nbsp; Publikowany materiał informuje o ryzykach oraz przybliża problematykę dotyczącą istoty i specyfiki przestępstw związanychnbsp;elektronicznym obrotem bankowym.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ