Bank Spółdzielczy

Karta debetowa Visa Classic

foto

 

Wygodny i bezpieczny sposób dostępu do gotówki!

Karta Visa Classic Debetowa to szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań i jeszcze większe bezpieczeństwo transakcji!

Karta VISA CLASSIC DEBETOWA działa w systemie on-line, co oznacza, że bezpośrednio po dokonaniu transakcji mamy dostęp do aktualnego salda na rachunku. Karta jest wydawana na okres 3 lat.

 

Naklejka zbliżeniowa to inna forma karty debetowej, która działa w technologii zbliżeniowej VISA, umożliwia dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

Naklejka zbliżeniowa VISA payWave to:

  • niezależność, pozwala na łatwe i szybkie płatności za drobne zakupy dzięki funkcji płatności zbliżeniowych;
  • bezpieczeństwo, od momentu zgłoszenia utraty Bank przejmuje odpowiedzialność za wszystkie operacje nią wykonane, za wyjątkiem sytuacji, gdy do nieuprawnionego użycia doszło z winy umyślnej posiadacza/użytkownika karty, albo w wyniku umyślnego lub będącego skutkiem rażącego niedbalstwa naruszenia przez posiadacza /użytkownika karty zasad bezpieczeństwa określonych w „Regulaminie kart debetowych” w Banku Spółdzielczym w Limanowej;
  • stały dostęp do swoich pieniędzy, naklejkę możesz przykleić na dowolnym urządzeniu, np. odtwarzaczu MP3, telefonie komórkowym lub innym często przez Ciebie używanym przedmiocie, który zabierasz ze sobą;
  • możliwość płatności w Internecie.

Naklejka zbliżeniowa umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych bez konieczności podania kodu PIN do kwoty 50 zł. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie transakcje powyżej 50 zł wymagają podania kodu PIN.

Karty zbliżeniowe VISA payWave są akceptowane w całej Polsce i na świecie. Aktualna lista partnerów akceptujących karty zbliżeniowe VISA znajduje się na stronie internetowej www.visa.pl

 

 

BIOMETRIA

Od 20 stycznia 2014 r. dostępna jest nowa usługa biometrii, która polega na skanowaniu naczyń krwionośnych palca dłoni. 

Jest to nowoczesny sposób identyfikacji klienta, który ułatwi i przyspieszy weryfikację tożsamości, a dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Cała procedura jest bardzo prosta. Po wcześniejszym zeskanowaniu naczyń krwionośnych i uruchomieniu usługi w Banku, należy do wypłaty gotówki w bankomacie podać jedynie swój PESEL, przyłożyć palec do czytnika i to wystarczy do autoryzacji transakcji.

Należy pamiętać, że aby wypłacić pieniądze niezbędny jest żywy układ naczyń krwionośnych w palcu, nie wystarczą natomiast same linie papilarne.

 

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.


Zamknij
 

Nowoczesny sposób dokonywania płatności.

Karta VISA CLASSIC DEBETOWA wyposażona jest w chip, który powoduje, że gwarantuje użytkownikowi zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji oraz daje możliwość rozbudowywania kart np. o funkcje istniejących w Polsce płatności zbliżeniowych Visa payWave, a w niedalekiej przyszłości płatności mobilnych.

Karty VISA Classic Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi Posiadaczowi karty lub Użytkownikowi karty dokonywanie w kraju i za granicą transakcji:

1) płatności bezgotówkowych za towary i usługi w placówkach, oznaczonych emblematem VISA, w tym dokonywania transakcji zbliżeniowych;

2) wypłaty z bankomatów oznaczonych logiem Spółdzielczej Sieci Bankomatowej LISTA,

3) płatności dokonywanych w internecie.

Karta VISA Classic Debetowa umożliwia:

1) sprawdzenie wysokości wolnych środków w bankomatach świadczących taką usługę;

2) aktywację karty za pomocą numeru PIN w bankomatach;

Jak otrzymać kartę VISA Classic Debetową?

To proste! Wystarczy podpisać umowę o Pakiet oraz kartę i korzystać z niej 24 h na dobę płacąc w punktach handlowych oraz wypłacając z licznych bankomatów na terenie kraju i za granicą.

Kiedy utracisz kartę - zgubisz ją lub karta zostanie skradziona - fakt ten należy niezwłocznie zgłosić w celu jej zastrzeżenia. Od tego momentu Bank ponosi odpowiedzialność finansową za transakcje dokonane przy jej użyciu z wyjątkiem transakcji dokonanych przez Posiadacza karty lub gdy doszło do nich z jego winy umyślnej.

W przypadku utraty karty (zgubienia lub kradzieży) należy niezwłocznie zgłosić ten fakt:

  • telefonicznie pod numerem telefonu 86 215 50 00 – czynny całą dobę NOWOŚĆ!
  • telefonicznie pod ogólnym numerem telefonu (+48) 828 828 828, gdzie system wykorzystuje technologię rozpoznawania mowy tzw. portal głosowy, który przekierowuje posiadacza karty do właściwej infolinii wydawcy w celu zastrzeżenia karty (szczegóły na www.zastrzegam.plwww.zastrzegam.pl )
  • osobiście w dowolnej jednostce Banku Spółdzielczego w Limanowej lub innego zrzeszonego z Bankiem BPS,wydającej kartę VISA lub w innym banku uczestniczącym w systemie VISA.

Telefoniczne zgłoszenie utraty karty należy potwierdzić pisemnie w jednostce Banku, która wydała kartę, w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia.

 

Przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Limanowej, złóż wniosek, podpisz umowę i korzystaj z dostępu do pieniędzy przez 24h.

Do pobrania:

Regulamin

Wniosek o wydanie karty

Wniosek o duplikat karty

Zgłoszenie reklamacji

Zgłoszenie zastrzeżenia karty

Wniosek o ponowne generowanie PIN-u

Wniosek o zmianę danych osobowych

Wniosek o zmianę limitów transakcyjnych

W celu zwiększenia bezpieczeństwa i zniwelowania zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej i kart płatniczych, prosimy o zapoznanie się z broszurą www.knf.gov.pl „ Bezpieczeństwo finansowe w bankowości elektronicznej – przestępstwa finansowe związane z bankowością elektroniczną”, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Publikowany materiał informuje o ryzykach oraz przybliża problematykę dotyczącą istoty i specyfiki przestępstw związanych elektronicznym obrotem bankowym.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ