Bank Spółdzielczy

Płatności internetowe kartą

foto

Informujemy Państwa, iż od dnia 15 listopada 2015 r. funkcjonalność portalu kartowego "Kartosfera" została rozszerzona o nowe możliwości, dzięki czemu Użytkownik karty będzie mógł samodzielnie:

  • aktywować posiadane karty płatnicze;
  • wyłączyć/ponownie włączyć funkcje płatności zbliżeniowych dla posiadanych kart płatniczych ( jeśli te karty posiadają funkcję zbliżeniową).

Portal kartowy "Kartosfera" to system umożliwiający dostęp zarejestrowanemu Użytkownikowi portalu do wybranych usług dotyczących kart płatniczych za pomocą sieci internetowej. Aby zalogować się do portalu należy wejść na stronę internetową www.kartosfera.pl i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku Użytkownika.

Podręcznik użytkownika w portalu kartowym "Kartosfera" (pobierz dokument)

Schemat płatności internetowych (pobierz dokument)

Uprzejmie informujemy, iż nastąpiły zmiany w zakresie dokonywania płatności internetowych za pomocą kart debetowych i kredytowych. Zmiany polegają na wdrożeniu nowych funkcjonalności kartowych i są odpowiedzią na Rekomendację Komisji Nadzoru Finansowego, dot. bezpieczeństwa transakcji internetowych z dnia 08.05.2014 r. o sygn. DIB/WOR/7113/2/7/14/MG.

 

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ