Bank Spółdzielczy

Biometria Finger Vein

foto

Bank Spółdzielczy w Limanowej posiada w swojej ofercie usługę biometrii Finger Vein, która polega na skanowaniu naczyń krwionośnych palca dłoni. 

Jest to nowoczesny sposób identyfikacji Klienta, który ułatwi i przyspieszy weryfikację tożsamości, a dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Cała procedura jest bardzo prosta. Po wcześniejszym zeskanowaniu naczyń krwionośnych i podpisaniu umowy w Banku, należy do wypłaty gotówki w bankomacie podać jedynie swój PESEL, przyłożyć palec do czytnika i w ten sposób dokonywana jest autoryzacja transakcji. Skaner naczyń krwionośnych prześwietla palec niewidzialnym i nieszkodliwym dla człowieka światłem w podczerwieni, które jest absorbowane przez hemoglobinę znajdującą się w płynącej w żyłach palca krwi powodując tworzenie cienia. Taki obraz cienia jest przetwarzany na krótki i niepowtarzalny kod biometryczny, dlatego właściwie identyfikuje Klienta.

Należy pamiętać, że aby wypłacić pieniądze niezbędny jest żywy układ naczyń krwionośnych w palcu, nie wystarczą same linie papilarne.

Zapraszamy do naszych placówek, których adresy są dostępne na http://bs.limanowa.pl/placowki-i-bankomaty.html

Dowiedz się więcej

Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100

lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zastrzeżenie karty

Program Rodzina 500+

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ