Rachunki dla SKO
Wielkość czcionki
Rachunki oszczędnościowe dla SKO
Bank Spółdzielczy w Limanowej poszerzył swoją ofertę skierowaną do Szkolnych Kas Oszczędności, która do tej pory kojarzyła się wyłącznie z oszczędzaniem dzieci i młodzieży.
Obecnie oszczędzanie w ramach Szkolnych Kas Oszczędności jest możliwe w ramach 3 rodzajów rachunków:
1. Rachunek SKO Szkoły,
2. Rachunek SKO Uczniów,
3. Rachunek SKO Rady Rodziców.

Formularz kontaktowy
Chcesz się z nami skontaktować? Jesteś zainteresowany wybraną usługą? Pozostaw swoje dane kontaktowe! Z miłą chęcią nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszelkie aspekty oferty naszego Banku.
W ramach Szkolnych Kas Oszczędności funkcjonują 3 rodzaje rachunków:
1. Rachunek SKO Szkoły, który umożliwia:
- otwarcie i prowadzenie rachunku SKO Szkoły,
- przeprowadzenie rozliczeń pieniężnych w zakresie właściwym dla SKO Szkoły,
- korzystanie z innych usług bankowych oferowanych przez Bank i udostępnionych dla SKO Szkoły np. bankowość internetową eBankNet, eCorponet, SMS Banking telefoniczna usługa na hasło.
2. Rachunek SKO Uczniów, który umożliwia:
- otwarcie i prowadzenie rachunku SKO Uczniów,
- gromadzenie i przechowywanie środków pieniężnych przez dzieci będące członkami SKO oraz korzystanie z innych usług bankowych oferowanych przez Bank i udostępnionych dla SKO Uczniów np. bankowość internetową eBankNet, eCorponet, SMS Banking telefoniczna usługa na hasło.
3. Rachunek SKO Rady Rodziców, który umożliwia:
- otwarcie i prowadzenie rachunku SKO Rady Rodziców,
- przeprowadzenie rozliczeń pieniężnych w zakresie właściwym dla SKO Rady Rodziców,
- korzystanie z innych usług bankowych oferowanych przez Bank i udostępnionych dla SKO Rady Rodziców np. bankowość internetową eBankNet, eCorponet, SMS Banking telefoniczna usługa na hasło.
Za czynności związane z obsługą rachunku pobierane są opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą taryfą opłat i prowizji dla klientów indywidualnych.
Do pobrania:
Tabela oprocentowania produktów bankowych dla klientów indywidualnych.
Taryfa opłat i prowizji dla klientów indywidualnych.
Do zawarcia Umowy o prowadzeniu rachunku oszczędnościowego SKO niezbędne jest przedstawienie dokumentu, z którego wynika, kto jest uprawniony do reprezentowania szkoły/placówki (np. powołanie na stanowisko Dyrektora danej szkoły/placówki).
Do zawarcia Umowy o prowadzeniu rachunku oszczędnościowego SKO Rady Rodziców niezbędne jest przedstawienie dokumentu, z którego wynika utworzenie lub działanie Rady Rodziców oraz wskazującego osoby uprawnione do składania oświadczeń w zakresie praw i obowiązków majątkowych wraz z regulaminem działania Rady Rodziców (np. protokołu zebrania Rady Rodziców potwierdzonego przez reprezentanta szkoły/placówki).
Dowiedz się więcej
Zadzwoń pod numer
naszej infolinii:
33 79 100
lub odwiedź jeden
z naszych oddziałów:
Lista Oddziałów